Подарункова коробка – стимул та етикет

Наш досвід роботи на ринку України показує, що жіночі, чоловічі та унісекс-ремені можуть стати чудовим подарунком для рідних людей чи близьких друзів. У гардеробі і чоловіки, і жінки неодмінно знайдеться костюм, до якого підійде ваш подарунок, або окремі деталі одягу, які можна за допомогою нового ременя об'єднати в гармонійний ансамбль.

Однією з вимог етикету є бездоганна упаковка подарунка. Це створить гарний настрій і підкреслить ваше добре ставлення до людини, яка отримує подарунок.

Саме тому ми включили до асортименту магазину подарункові коробки. Виконані вони з картону та дизайнерського паперу. Усього за 15 гривень ви отримуєте можливість надати вашому подарунку презентабельного вигляду. А людина, якій вона призначена, неодмінно відзначить вашу турботу про неї і бажання не просто подарувати хорошу річ, а й зробити це красиво.

Наявність гарної упаковки для ременя в магазинах роздрібної торгівлі завжди сприяє збільшенню продажів цих модних аксесуарів, тому що упаковка є своєрідним стимулом для покупців придбати естетично оформлений подарунок.

Ви можете купити у нас пакувальні коробки у будь-якій кількості за найнижчими цінами.Хіт

box003

Модель: box003,
49.60грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)