Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є створення лінії гаманців, портмоне, ключниць, візитниць та супутньої шкіргалантереї за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий модельний ряд від класики до авангардних моделей та кольорів. Для розробки власних колекцій ми залучаємо італійських дизайнерів.

Наша компанія є правовласником двох торгових марок: BRETTON та Dr. Бонд. Вироби торгової марки BRETTON вирізняються бездоганною якістю. Dr. Bond несе у собі поєднання функціональності та ціни.

У виробництві компанія використовує натуральні шкіри лише високої якості, виготовлені у Бразилії, Аргентині, Кореї та Іспанії. Щоб досягти найкращого співвідношення ціни та якості, ми забезпечуємо суворий контроль виробничих процесів та навчання персоналу на фабриках, що випускають продукцію під нашими торговими марками.

Модельний ряд у нас постійно оновлюється, частина колекцій випускається обмеженим тиражем. Гаманці та портмоне – одні з найпоширеніших подарунків, тому ми поставляємо кожен виріб у фірмовій коробці.

Наша компанія інвестує значні кошти у закупівлю матеріалів. У свою чергу, постійна наявність матеріалів дає можливість своєчасно виробляти та постійно мати товарний запас виробів на складах, відповідно у вас є можливість придбання шкіряних портмоне оптом, шкіряних гаманців оптом. Завдяки тому, що всі представлені на сайті зразки є, поставка здійснюється негайно. Час гроші. Ми заощаджуємо Ваш час.146-1261A

Модель: 146-1261A,
1640.00грн.

122-6610A

Модель: 122-6610A,
1560.00грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)